Ücretsİz BakIm Yapan Medyumlar Hocalar


medyum


Bahar hocam Google'ye   ücretsiz bakım yazdım,karşıma siz çıktınız bakım yaptırmak istiyorum diye bana müraacatta bulunanlar için bakım hakkında kısada olsa bilgi vermek  istedim.

Öteki  sayfamda da belirttiğim  gibi ücretsiz bakım yapan medyumlar konusunda  yorumumu yazdım. Buna rağmen bazı şeyleri tekrar burada yenileyim. Ben zaten birçok ücretsiz bakım yaptırmak isteyenlerin isteklerini geri çevirmemek için aylık belli bir kotada ücertsiz bakım yapıyorum.

Birde belirtmek isterim ki, ücretsiz olarak yapacağım bakımlarımı diğer yaptığım metafizik çalışmalarla karıştırmayın, birisi sadece bakım diğeri ummağalı bir çalışma yani bakımla metafizik çalışma aynı degil bakım sadece bilgi vermeye dayalı bir yöntem .

Bu durumu şöyle özetlemek gerekirse bilgi vermek misafirliğe gidilen bir evin kapısından içeri adım atmak gibidir. Yani manevi sorunların çözülmesinde ilk adım olarak bilinir.

Bu örnekten de anlaşlacağı gibi öenmli olan sadece evin kapısından içeri girmek değil mevzu bahis olan sorunu ilmi bilgiye hakim olan kişinin çözüme yönelik çalışmaya girmesidir. Bahar Hoca

Bahar Hoca ; Gizli ilimler ve gerçek çözümler sunan yaptığı işin hakkını fazlasıyla verebilen bir hoca.  Eşler arası problemler  , negatif enerjilerden arındırmak,  sevgi ve muhabbet tılsımları,  iş şans kısmet açma v.b konularda  yıllarını vermiş deneyimli bir metafizikçi hocadır.

Gizli ilimlerde uzman Bahar Hoca sizlerin aşamadığınız  konuların çözümünü en kısa zamanda gönül rahatlığı içerisinde aşabilirsiniz. Sizde destek almak çalışma yaptırmak ve bilgi edinmek için iletişime geçin.